Co zamiast zmiękczacza wody Denver Plus 30?

Od niemal dwóch lat trwa nieprzerwanie prym zmiękczacza wody Denver Plus 30. Czy na przestrzeni tych dwóch lat pojawiło się coś nowego? Czy jest jakiś zmiękczacz wody, który może zagrozić pozycji Denvera?

W sklepach internetowych zmiękczacz wody Denver Plus 30 kosztuje od 2280 PLN wzwyż. Cena zawiera zmiękczacz wody, filtr mechaniczny włoskiej produkcji, worek soli oraz koszt przesyłki. Ponadto należy zwrócić uwagę, że mowa tutaj o zmiękczaczu wody pochodzącym z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Zmiękczacze wody Denver Plus 30 z oficjalnego źródła można rozpoznać po hologramie dystrybutora, firmy KLARSAN. Zmiękczacze bez hologramu pochodzą Bóg wie skąd i nie wiadomo na jaką tak naprawdę gwarancję można w ich przypadku liczyć. Czy te nieoficjalne egzemplarze są droższe niż te sprowadzane drogą nieoficjalną? Nie. Tym bardziej warto wybrać wersję oryginalną.

Wracając do tematu następcy popularnego Denvera, zmiękczacz wody WaterMark 30 jeszcze niedawno kosztował niemal tysiąc złotych więcej niż jego młodszy brat, Denver. Dystrybutor pomimo rosnącej ceny USD oraz EUR zdecydował się obniżyć jego cenę, dzięki czemu różnica między tymi dwoma zmiękczaczami wody wynosi zaledwie 220 PLN! Teraz za niecałe 2500 PLN można zakupić zmiękczacz wody WaterMark 30. Póki w sklepach nie jest jeszcze dostępny zmiękczacz wody Ecoperla Vita to właśnie WaterMark 30 uznawany jest za produkt najlepszy w swojej klasie.

Więcej na temat różnic między Denverem i WaterMarkiem znajdziesz pod adresem http://pieknydom24.pl/nowosc,3853,jaki-zmiekczacz-wody-wybrac-doradzaja-specjalisci.

Posted in

Michał Piotrowicz

Od kiedy dostałem pierwszy komputer wiedziałem, że to będzie moja pasja. Jestem po studiach w Anglii, obecnie pracuję w jednej z bardziej renomowanych korporacji, a artykuły piszę hobbystycznie. Moją słabością, do której mogę się przyznać bez żadnych wyrzutów, są zabytkowe samochody. W wolnych chwilach pomagam bratu w ich renowacji. Kto by nie chciał poczuć wiatru we włosach, jadąc oryginalnym Caddilaciem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *