Co zamiast zmiękczacza wody Denver Plus 30?

Zmiękczacz Denver Plus 30
Zmiękczacz Denver Plus 30

Od niemal dwóch lat trwa nieprzerwanie prym zmiękczacza wody Denver Plus 30. Czy na przestrzeni tych dwóch lat pojawiło się coś nowego? Czy jest jakiś zmiękczacz wody, który może zagrozić pozycji Denvera?

W sklepach internetowych zmiękczacz wody Denver Plus 30 kosztuje od 2280 PLN wzwyż. Cena zawiera zmiękczacz wody, filtr mechaniczny włoskiej produkcji, worek soli oraz koszt przesyłki. Ponadto należy zwrócić uwagę, że mowa tutaj o zmiękczaczu wody pochodzącym z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Zmiękczacze wody Denver Plus 30 z oficjalnego źródła można rozpoznać po hologramie dystrybutora, firmy KLARSAN. Zmiękczacze bez hologramu pochodzą Bóg wie skąd i nie wiadomo na jaką tak naprawdę gwarancję można w ich przypadku liczyć. Czy te nieoficjalne egzemplarze są droższe niż te sprowadzane drogą nieoficjalną? Nie. Tym bardziej warto wybrać wersję oryginalną.

Wracając do tematu następcy popularnego Denvera, zmiękczacz wody WaterMark 30 jeszcze niedawno kosztował niemal tysiąc złotych więcej niż jego młodszy brat, Denver. Dystrybutor pomimo rosnącej ceny USD oraz EUR zdecydował się obniżyć jego cenę, dzięki czemu różnica między tymi dwoma zmiękczaczami wody wynosi zaledwie 220 PLN! Teraz za niecałe 2500 PLN można zakupić zmiękczacz wody WaterMark 30. Póki w sklepach nie jest jeszcze dostępny zmiękczacz wody Ecoperla Vita to właśnie WaterMark 30 uznawany jest za produkt najlepszy w swojej klasie.

Zmiękczacz WaterMark 30
Zmiękczacz WaterMark 30

Więcej na temat różnic między Denverem i WaterMarkiem znajdziesz pod adresem http://pieknydom24.pl/nowosc,3853,jaki-zmiekczacz-wody-wybrac-doradzaja-specjalisci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *