Codzienne katalogowanie stron

Jednym z najlepszych sposobów na promocję w sieci jest katalogowanie stron internetowych. Większość osób uważa, iż to metoda reklamy, jaka teraz nie daje żadnych efektów, a jeśli już to zapewne nie są to rezultaty pozytywne. Czy mają rację?

Zapewne katalogowanie stron różni się obecnie od tego, czym zwykło być kilkadziesiąt miesięcy wstecz. Nie znaczy to także, że jest to zabieg stron internetowych. Co ważne, mało osób pamięta o tym, że katalogowanie witryn nie służy tylko wzrostowi pozycji w wyszukiwarkach. To też znakomita forma reklamy mająca bezpośredni wpływ na liczbę odwiedzin witryny internetowej.

Pamiętajmy na promocję, że podstawową kwestią jest umiejętnie wyselekcjonowana lista adresów katalogów. Jeśli ktoś wciąż myśli, że automatyczne katalogowanie witryn popularnym narzędziem spowoduje pozyskanie mocnych odnośników to się myli. Przy dobrej liście adresów katalogów stron i pracy manualnej można zdziałać sporo, ponieważ tak naprawdę katalogowanie witryn jedynie w tej formie przynosi porządne efekty. Naturalnie nie należy ograniczać się tylko do tej formy reklamy, gdyż samo katalogowanie stron można uznać za skuteczny proces wspomagający promocję w necie.

Posted in

Michał Piotrowicz

Od kiedy dostałem pierwszy komputer wiedziałem, że to będzie moja pasja. Jestem po studiach w Anglii, obecnie pracuję w jednej z bardziej renomowanych korporacji, a artykuły piszę hobbystycznie. Moją słabością, do której mogę się przyznać bez żadnych wyrzutów, są zabytkowe samochody. W wolnych chwilach pomagam bratu w ich renowacji. Kto by nie chciał poczuć wiatru we włosach, jadąc oryginalnym Caddilaciem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *