Ucz się, rozwijaj, zdobywaj nowe umiejętności. A w dodatku – przez internet. Szkolenia online to branża, która rozwija się w naszym kraju coraz efektywniej. Nic dziwnego, bowiem kursy to doskonała i przede wszystkim szybka opcja zdobycia nowych kwalifikacji. A Ty, czego chcesz się dziś nauczyć?

Strefa Kursów – umiejętności w zasięgu ręki

Interesuje Cię projektowanie stron, grafika, programowanie i reklama? To znak, że kursy online są stworzone dla ciebie. Strefa Kursów to portal z 12. letnią tradycją, 40. tysiącami filmów instruktażowych, 100. tysiącami zadowolonych klientów. Uczysz się kiedy chcesz, i gdzie chcesz. To nowoczesna metoda nauki, która daje nam coś więcej, niż samą wiedzę. Na stronie znajdziemy najróżniejsze kursy: SolidWorks, c#, poradnik prawny czy warsztaty tworzenia stron internetowych. Zyskujemy nielimitowany dostęp do materiałów, tekstów i ćwiczeń. Sami wybieramy, ile czasu poświęcimy na naukę. Szkolenia online otwierają przed nami zupełnie nowe pole możliwości, o jakich do tej pory mogliśmy tylko pomarzyć. Profesjonalni trenerzy przygotują nas pod każdym kątem, wpajając metody i techniki jakich nie spotkamy nigdzie indziej. Swoje umiejętności będziemy mogli potwierdzić za pomocą uzyskanych certyfikatów, wybierając przy tym własną ścieżkę kariery.

Strefa Kursów - różne aplikacje do wyboru

Strefa Kursów to zbiór szkoleń internetowych poświęconych najbardziej popularnym aplikacjom komputerowym

Opinie studentów i słuchaczy

Studenci kursy online oceniają bardzo pozytywnie. Wśród opinii panuje przekonanie, że są to najlepiej wydane pieniądze. Kursy są szeroko omawiane, a informacje niezwykle przydatne. Cenią oni sobie fakt, że materiały mogą oglądać zarówno online, jak i za pomocą płyty CD. Nie ma w internecie kursów, które byłyby bardziej praktyczne. To właśnie Strefa Kursów – portal idealny dla każdego, kto nie chce spoczywać na laurach i ceni sobie dalszy rozwój. Nowe umiejętności zdobyte w szybki i niezwykle przystępny sposób pomogą wielu osobom znaleźć w przyszłości pracę. Pracodawcy bowiem doceniaj wszelkie odbyte kursy i szkolenia, w jakich brał udział pracownik. Świadczą one o chęci edukowania się, poszerzania swoich horyzontów, zdobywania nowych informacji z ulubionej dziedziny.

Strefa Kursów - kursy Google Analytics

Google Analytics to najpopularniejsze narzędzie do analityki w Internecie – okiełznasz je dzięki Strefie Kursów

Photoshop – ucz się grafiki przez internet

Żadna minuta spędzona na portalu nie idzie na marne. Każda minuta to wiedza, która przekłada się na nasze umiejętności. Wszystko jest przygotowane przez naszych trenerów w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać czas, jaki poświęcamy na kurs. Tutaj nie ma mowy o źle wydanych pieniądzach. Wybierasz interesującą cię dziedzinę, np. grafikę i od razu zaczynasz pracować na profesjonalnym i potężnym narzędziu do obróbki graficznej – Photoshopie. Najnowsze technologie to podstawa naszej firmy. Tutaj każda nowo nabyta umiejętność to gwarancja dobrze przyswojonej wiedzy, metod i technik. Oferujemy zarówno kurs dla początkujących, zaawansowanych jak i z innych programów graficznych, takich jak Adobe Ilustrator, CorelDRAW czy GIMP. To tylko od nas zależy, na jaki kurs się zdecydujemy. Jeśli zawsze pragnęliśmy tworzyć, lecz nigdy nie mieliśmy czasu, kurs online nam to umożliwi.

Jeśli nie spieszysz się z kupnem wybranych kursów to warto poczekać na ciekawe promocje. Ja sam osobiście korzystam ze Strefy Kursów systematycznie, ale nabywam kursy, gdy są w promocji.