Czy wiesz, że niemal każde gospodarstwo domowe w Polsce boryka się ze skutkami użytkowania twardej wody? Uporczywy osad w postaci kamienia kotłowego pojawia się w czajniku, na armaturze oraz w instalacji. Na szczęście są na niego sposoby. Poznaj zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24!

Skuteczna redukcja wysokiego stopnia twardości wody

Ecoperla Toro 24 to urządzenie działające na zasadzie wymiany jonowej. Wapń i magnez odpowiedzialne za twardość wody zostają w tym procesie wymienione na jony sodowe. Wszystko odbywa na powierzchni żywicy jonowymiennej. W przypadku Ecoperla Toro 24 butla epoksydowa ze złożem ma aż 24 litry pojemności, więc idealnie sprawdzi się w przypadku czteroosobowej rodziny.

Czym wyróżnia się Ecoperla Toro 24?

Polski producent zadbał o to, aby zmiękczanie wody z Ecoperla Toro 24 odbywało się w sposób maksymalnie skuteczny i wydajny, przy minimalnym zużyciu wody i soli do regeneracji złoża. Nowoczesny wygląd, niewielkie wymiary obudowy, ulepszona głowica sterująca oraz łatwa obsługa i programowanie to doskonałe połączenie. To jeszcze nie wszystko! Producent oferuje również 10 lat gwarancji, co tylko potwierdza wysoką jakość urządzenia!

Sprawdź korzyści wynikające z zamontowania zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24 i raz na zawsze zapomnij o kamieniu kotłowym.