Kurs JavaScript na polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy dostępny jest w różnych opcjach zaawansowania. Dzięki temu zarówno osoby początkujące, jak i znające już ten język programowania znajdą odpowiednie materiały do nauki.

JavaScript – język, który dodaje dynamiki stronom WWW…

Wielu programistów wskazuje, że JavaScript jest językiem programowania, który ożywia strony internetowe i nadaje im dynamiki, np. przez możliwość tworzenia animacji. Po nauce HTML i CSS naturalną kwestią dla wielu programistów jest nauka JavaScript, np. w trakcie kursu.

Kurs JavaScript obejmuje takie zagadnienia jak:
– Przykłady praktycznego zastosowania JavaScript;
– Umiejętność tworzenia rozwiązań przez doświadczonych programistów w zakresie dynamicznych stron i aplikacji internetowych;
– Praca z danymi JSON, walidacja formularzy, AJAX, przetwarzanie XML itp.;
– Interesujące frameworki, które dają możliwość szybszej i efektywniejszej pracy nad skryptami.

Strefa Kursow - Kurs Angular 4 - zaawansowany

Na platformie Strefa Kursów możesz nauczyć się również zaawansowanych technologii jak Angular 4

Dlaczego warto wybrać kurs do nauki JavaScript?

W sieci można znaleźć wiele ofert kursów w zakresie języka programowania JavaScript. Różnią się one między sobą poziomem zaawansowania i osobami prowadzącymi. Często komercyjne kursy lub te, które są dostępne za darmo np. na YouTube, nie posiadają aktualizowanej na bieżąco wiedzy. W efekcie mogą się w nich pojawić nieaktualne zagadnienia, wprowadzające kursantów w błąd. W przypadku kursu na polskiej platformie Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy każdy klient ma pewność, że dane są bieżąco aktualizowane. Szkolenie, zaś odbywa się pod okiem doświadczonego programisty, który odpowiada na pytania uczestników i wyjaśnia sporne kwestie. Takiej możliwości nie dają darmowe kursy dostępne w sieci. Przeczytaj ciekawy artykuł na ten temat https://www.kupony.org/blog/nauka-programowania-w-javascript-czy-warto-i-ktory-kurs-wybrac/.

Udemy - Front End zaawansowany w 15 dni

Osoby dobrze zaznajomione z JavaScript również znajdą coś dla siebie na Udemy

Zalety nauki z platformą Strefa Kursów oraz Udemy

Kupując kurs na platformie można wybrać kontynuację części podstawowej. Zawiera ona dokładnie wyjaśnione aspekty zastosowania języka i stanowi uzupełnienie wiedzy dla osób, które już wcześniej uczyły się JavaScript. Ponadto nauka odbywa się w oparciu o usystematyzowane materiały. Język JavaScript jest złożony, jednak podział wiedzy na poszczególne bloki tematyczne pozwala znacząco usprawnić naukę. Tego nie zapewniają darmowe kursy, jakie można znaleźć np. na YouTube. Ponadto wiele innych, komercyjnych kursów nie posiada podziału kursu na poszczególne tematy, zależnie od trudności. To może, zaś stanowić znaczą przeszkodę w dokładnej nauce JavaScript.

Dzięki nauce z platformą Strefa Kursów i zagraniczną Udemy można liczyć na atrakcyjna cenę za kurs (Okresowo dostępne są też specjalne rabaty). Nauka jest szybka w przypadku osób, które już wcześniej programowały. Kursanci wskazują, że już jeden weekend wystarczył im na zapoznanie się z materiałami z kursu i przyswojenie wiedzy. W efekcie już po krótkim czasie można przyswoić tak istotne rzeczy jak np. pisanie proceduralnie, obiektowo i funkcjonalnie. Stopniowo można też wprowadzać kolejne paradygmaty.
W przypadku osób początkujących nauka zajmuje więcej czasu, ale materiały są poukładane zgodnie z poziomem trudności, dzięki czemu nie ma problemów z ich przyswojeniem.