Kurs JavaScript na platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy

Szkolenia online JavaScript

Kurs JavaScript na polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy dostępny jest w różnych opcjach zaawansowania. Dzięki temu zarówno osoby początkujące, jak i znające już ten język programowania znajdą odpowiednie materiały do nauki.

JavaScript – język, który dodaje dynamiki stronom WWW…

Wielu programistów wskazuje, że JavaScript jest językiem programowania, który ożywia strony internetowe i nadaje im dynamiki, np. przez możliwość tworzenia animacji. Po nauce HTML i CSS naturalną kwestią dla wielu programistów jest nauka JavaScript, np. w trakcie kursu.

Kurs JavaScript obejmuje takie zagadnienia jak:
– Przykłady praktycznego zastosowania JavaScript;
– Umiejętność tworzenia rozwiązań przez doświadczonych programistów w zakresie dynamicznych stron i aplikacji internetowych;
– Praca z danymi JSON, walidacja formularzy, AJAX, przetwarzanie XML itp.;
– Interesujące frameworki, które dają możliwość szybszej i efektywniejszej pracy nad skryptami.

Strefa Kursow - Kurs Angular 4 - zaawansowany
Na platformie Strefa Kursów możesz nauczyć się również zaawansowanych technologii jak Angular 4

Dlaczego warto wybrać kurs do nauki JavaScript?

W sieci można znaleźć wiele ofert kursów w zakresie języka programowania JavaScript. Różnią się one między sobą poziomem zaawansowania i osobami prowadzącymi. Często komercyjne kursy lub te, które są dostępne za darmo np. na YouTube, nie posiadają aktualizowanej na bieżąco wiedzy. W efekcie mogą się w nich pojawić nieaktualne zagadnienia, wprowadzające kursantów w błąd. W przypadku kursu na polskiej platformie Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy każdy klient ma pewność, że dane są bieżąco aktualizowane. Szkolenie, zaś odbywa się pod okiem doświadczonego programisty, który odpowiada na pytania uczestników i wyjaśnia sporne kwestie. Takiej możliwości nie dają darmowe kursy dostępne w sieci. Przeczytaj ciekawy artykuł na ten temat https://www.kupony.org/blog/nauka-programowania-w-javascript-czy-warto-i-ktory-kurs-wybrac/.

Udemy - Front End zaawansowany w 15 dni
Osoby dobrze zaznajomione z JavaScript również znajdą coś dla siebie na Udemy

Zalety nauki z platformą Strefa Kursów oraz Udemy

Kupując kurs na platformie można wybrać kontynuację części podstawowej. Zawiera ona dokładnie wyjaśnione aspekty zastosowania języka i stanowi uzupełnienie wiedzy dla osób, które już wcześniej uczyły się JavaScript. Ponadto nauka odbywa się w oparciu o usystematyzowane materiały. Język JavaScript jest złożony, jednak podział wiedzy na poszczególne bloki tematyczne pozwala znacząco usprawnić naukę. Tego nie zapewniają darmowe kursy, jakie można znaleźć np. na YouTube. Ponadto wiele innych, komercyjnych kursów nie posiada podziału kursu na poszczególne tematy, zależnie od trudności. To może, zaś stanowić znaczą przeszkodę w dokładnej nauce JavaScript.

Dzięki nauce z platformą Strefa Kursów i zagraniczną Udemy można liczyć na atrakcyjna cenę za kurs (Okresowo dostępne są też specjalne rabaty). Nauka jest szybka w przypadku osób, które już wcześniej programowały. Kursanci wskazują, że już jeden weekend wystarczył im na zapoznanie się z materiałami z kursu i przyswojenie wiedzy. W efekcie już po krótkim czasie można przyswoić tak istotne rzeczy jak np. pisanie proceduralnie, obiektowo i funkcjonalnie. Stopniowo można też wprowadzać kolejne paradygmaty.
W przypadku osób początkujących nauka zajmuje więcej czasu, ale materiały są poukładane zgodnie z poziomem trudności, dzięki czemu nie ma problemów z ich przyswojeniem.

Posted in ,

Michał Piotrowicz

Od kiedy dostałem pierwszy komputer wiedziałem, że to będzie moja pasja. Jestem po studiach w Anglii, obecnie pracuję w jednej z bardziej renomowanych korporacji, a artykuły piszę hobbystycznie. Moją słabością, do której mogę się przyznać bez żadnych wyrzutów, są zabytkowe samochody. W wolnych chwilach pomagam bratu w ich renowacji. Kto by nie chciał poczuć wiatru we włosach, jadąc oryginalnym Caddilaciem?

3 komentarze


  1. Ja akurat na pierwszy rzut wybrałem kurs JavaScript z Udemy i to był niewypał, bo robiłem to na szybko i sugerowałem się jedynie długością szkolenia. Chciałem jak najdłuższy myśląc, że będzie miał jak najwięcej poruszonych zagadnień i wszystko będzie usystematyzowane. Okazało się inaczej. Po pierwsze kurs jest co prawda po angielsku, ale nie jest prowadzony przez native’a. Żeby nie było, nie mam nic do osób będących innych narodowości, ale ten gość prowadzący kurs JavaScript mówi tak strasznie po angielsku, że nie chce mi się go słuchać. Poza tym wiele powtórzeń, a w zasadzie bardzo wiele powtórzeń. Chyba sobie odpuszczę i zakupię jakiś inny kurs JavaScript i tym razem albo ze Strefy Kursów albo z Udemy, ale tym razem przyłożę się dobrze do wyboru i nie będę sugerować się długością szkolenia.

    Odpowiedz

  2. kupiłem sobie kurs javascript na strefie kursów i generalnie jest OK, ale mam też szkolenia zakupione na udemy i według mnie są lepsze niż te ze strefy kursów a poza tym są aktualizowane przez ich autorów co dla mnie stanowi pewien atut w porównaniu ze strefą kursów

    Odpowiedz

  3. właśnie zakupiłem sobie kurs javascript na strefie kursów i sam jestem ciekawy, czy będą ok, dam znać wkrótce

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *