Modele zdalnie sterowane

Modele zdalnie sterowanie radiem są hobby wielu ludzi. Niezależnie od wieku każdy modelarz marzy o własnym modelu RC napędzanym czy to elektrycznie czy spalinowo. Obecnie wybór jest naprawdę szeroki. Począwszy od najrozmaitszych łodzi, poprzez modele sportowych samochodów, aż do helikopterów i samolotów.

W ostatnim czasie modele RC sporo zyskały na popularności. W dużej mierze stało się tak za sprawą za sprawa organizowanych zawodów modelarskich. Jeśli wiec lubimy majsterkowanie oraz sportową rywalizacje oraz mamy trochę czasu i cierpliwości to niewątpliwie jest to hobby dla nas. Oczywiście żeby zacząć przygodę z modelarstwem musimy nabyć interesujący nas model. Obecnie na rynku najlepsze modele zdalnie sterowane produkują firmy Thunder Tiger oraz E-SKY. Do zabawy na wodzie polecam łódź żaglową VICTORIA wyposażoną w żagle o powierzchni 29 dm2. Dla miłośników samochodów ciekawą propozycją jest Thunder Tiger Monster Track z silnikiem elektrycznym lub Thunder Tiger Subaru Impreza z silnikiem spalinowym o pojemności 2, 11 cm3. Dla lubiących szybowanie w przestworzach warte polecenia są modele RC helikopterów oraz samolotów. Jednymi z ciekawszych propozycji są: Helikopter E-SKY Lama V4 przeznaczony dla początkujących oraz Samolot Thunder Tiger Super Cub EP Flyer Park dla średnio zaawansowanych. Ponadto po zakupie konkretnego modelu warto porozglądać sie za częściami pozwalającymi osiągać naszym maszynom coraz lepsze wyniki. Szczególnie polecam przejrzeć ofertę firm Carson oraz Ansmann. Jakość ich produktów jest naprawdę bardzo wysoka, dzięki czemu nasz model może wiele zyskać. Po rozpoczęciu przygody z modelarstwem jedno jest pewne już po niedługim czasie modele RC wciągną nas na tyle, iż trudno będzie się nam uwolnić od majsterkowania przy nich.

Posted in

Michał Piotrowicz

Od kiedy dostałem pierwszy komputer wiedziałem, że to będzie moja pasja. Jestem po studiach w Anglii, obecnie pracuję w jednej z bardziej renomowanych korporacji, a artykuły piszę hobbystycznie. Moją słabością, do której mogę się przyznać bez żadnych wyrzutów, są zabytkowe samochody. W wolnych chwilach pomagam bratu w ich renowacji. Kto by nie chciał poczuć wiatru we włosach, jadąc oryginalnym Caddilaciem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *