Massdrop to portal internetowy, który zrzesza ludzi-pasjonatów na całym świecie. Serwis ten został założony w 2012 roku w San Francisco, w Stanach Zjednoczonych przez Steve’a El-Hage’a oraz Nelsona Wu. Obaj założyciele studiowali w Toronto, a także dzielili się własnymi pasjami z innymi osobami na forach internetowych w czasach dzieciństwa.

Jak powstała platforma Massdrop?

Pomysł na Massdrop narodził się właśnie z podobnych doświadczeń i wspomnień z dzieciństwa. El-Hage i Wu postanowili założyć coś, czego jeszcze nie było. Tym samym, platforma zrzesza już od ponad 6 lat osoby o podobnych poglądach oraz zainteresowaniach z całego świata.

Zapewne zadajecie sobie pytanie, czym więcej wyróżnia się Massdrop i z jakich powodów warto założyć konto na portalu? Otóż, jest ich kilka.

Powód numer 1

Po pierwsze, osoby posiadające konta na stronie internetowej Massdrop mają dostęp do aktualnych ofert oraz promocji sięgających nawet do 80 procent.

Powód numer 2

Użytkownicy mają możliwość brania aktywnego udziału w wyborze produktów, które znajdą się w ofercie. Zarejestrowani internauci głosują na odpowiedni projekt, a ten, który zdobędzie najwięcej głosów znajdzie się w asortymencie zakupowym.

Powód numer 3

Osoby rejestrujące się, otrzymują na start 10 dolarów. Warunkiem jest jednak skorzystanie z linku polecającego.

Powód numer 4

Platforma posiada asortyment podzielony na przejrzyste kategorie, takie jak chociażby fotografia, gotowanie, podróże, zegarki, odzież męska, latarki i tym podobne.

Powód numer 5

Oprócz wysokiej jakości produktów, niektóre z nich są wytwarzane specjalnie dla Massdrop, dlatego też nie znajdziemy ich na żadnej innej stronie.

Powód numer 6

Zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne promocje cenowe, takie jak „flash sales”, trwające maksymalnie kilka dni. Niektórzy mogą także liczyć na kupon rabatowy!

Powód numer 7

Ostatni, najważniejszy powód jest dość prozaiczny, ale przekonujący. Istnieje możliwość zakupu produktów po cenach najniższych, a przy okazji bardzo oryginalnych.

A czy Ty jesteś prawdziwym pasjonatem? Co sądzisz o platformie Massdrop? Daj znać w komentarzu poniżej.