Każdy z użytkowników Internetu wie, że nie każda strona, po której nawigujemy jest stroną interesującą lub wnoszącą jakiejkolwiek wartości do naszego życia. Niektóre witryny są do tego stopnia nieczytelne bądź niezrozumiałe, że nigdy nie są w stanie zaskarbić sobie naszej sympatii. W znacznej większości jesteśmy estetami, szybko omiatamy wzrokiem witrynę i w ciągu ułamków sekund decydujemy, czy ją zamkniemy, czy zostaniemy na niej dłużej. Często jednak skupiamy się za bardzo na stronie wizualnej danej witryny, niż na samym contencie, czyli jej zawartości. Sprawa ma się jednak inaczej, kiedy chodzi o sklepy internetowe – wtedy zwracamy uwagę głównie na asortyment, jaki sklep jest nam gotowy zaoferować, skupiamy się za to zbyt mało na tym, czy witryna jest bezpieczna i godna zaufania. To spory błąd.

Zaufanie do firmy dzięki stronie internetowej

Po głębszym zapoznaniu się z tematem, setki, jeśli nie tysiące artykułów w internecie podpowiedzą nam, jak rozpoznać, czy pod danym adresem zrobimy bezpiecznie zakupy. Jednak co do zaufania… Tutaj może już nie być tak prosto. Jeżeli jednak jesteśmy dostatecznie dobrymi obserwatorami, sami zorientujemy się, czy sklep, w którym coś sobie upatrzyliśmy, jest godzien naszego zaufania. Pierwszą i chyba najważniejszą rzeczą, jaka może nam się rzucić w oczy, będzie usługa callback. To wyskakujące okienko w witrynie zaproponuje nam, byśmy wpisali do niego swój numer telefonu, aby otrzymać połączenie przychodzące od konsultanta sklepu, który pomoże nam podjąć decyzję, czy zakup, jaki planujemy będzie dla nas najlepszy, a być może zaoferuje nam nawet jakiś bonus, zniżkę lub podobny produkt w jeszcze niższej cenie.

CallPage pozwala zwiększyć zaufanie odwiedzających

Dlaczego CallPage jest tu wyznacznikiem zaufania, jakim możemy obdarzyć stronę, która korzysta z callback widget? To bardzo logiczne: firma, która nie ma niczego do ukrycia i sprzedaje wyszczególnione na swojej stronie towary, będzie chętnie pomagała swoim klientom, nie narażając ich przy tym na dodatkowe koszta. Jak bowiem widzimy, dzięki podaniu swojego numeru telefonu, użytkownik nie płaci za połączenie, ponieważ to pracownik sklepu dzwoni do niego, i to w mniej, niż 28 sekund! Ciężko byłoby oczekiwać takiego zachowania po firmie-krzak, prawda? Więcej na temat pozytywnego postrzegania witryny internetowej z przyjaznymi formami kontaktu przeczytasz w artykule https://www.kupony.org/blog/callpage-widget-na-twojej-stronie-pomoze-ci-zwiekszyc-sprzedaz/.

Nie ukrywaj numeru telefonu, rób wręcz na odwrót

Sklep, który funkcjonuje legalnie, nie będzie się wzbraniał przed kontaktem z klientem, wręcz odwrotnie – będzie go szukał, doskonale wiedząc o tym, że dobre relacje na linii użytkownik – sklep mogą jedynie zaprocentować w przyszłości. CallPage nie jest też wcale drogim widgetem, dlatego posiadanie go na swojej stronie – choć innowacyjne – nie jest też ogromnym wydatkiem dla przedsiębiorstwa zajmującego się handlem. Wygrywają zatem w takiej sytuacji wszyscy.

CallPage działa nie tylko w Polsce

Jeśli natomiast jesteśmy miłośnikami zakupów na zagranicznych portalach, również warto szukać na nich wzrokiem CallPage: wtyczka jest bowiem dostępna nie tylko dla firm polskich, ale także dla firm z zagranicy, między innymi dla firm z Włoch, Czech, Portugalii, Norwegii, Niemiec, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii, Słowacji, Belgii, Holandii, Rumunii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Brazylii, Chile, Indii, Izraela czy Singapuru.

Jeżeli już wiesz, że chcesz dokonać dobrej i zarazem pewnej inwestycji w usługę callback to sprawdź stronę z kuponami rabatowymi CallPage https://www.kupony.org/sklep/callpage/.