Belgijskie filtry Cintropur

Typów filtrów do wody jest wiele, aczkolwiek w ostatnim czasie coraz mocniejszą popularnością cieszy się odwrócona osmoza. Czy to oznacza, iż molekularne filtry do wody są najlepsze? Czy może warto wziąć pod uwagę mechaniczne filtry do wody jak Cintropur belgijskiej produkcji?

Dwóch tych rozwiązań nie należy porównywać, wszak całkowicie inaczej działa odwrócona osmoza niż filtry do wody Cintropur. Inny jest także ich montaż oraz kraj, gdzie są wytwarzane. Co prawda odnośnie ostatniego można dyskutować, gdyż pewnie też któreś osmotyczne filtry do wody są wytwarzane w Belgii. Jednakże najpopularniejsza w Polsce odwrócona osmoza to filtr wody z Chin lub Tajwanu. Widać tę różnicę w jakości wykonania, bowiem filtry do wody Cintropur odróżniają się w porównaniu produktów z Chin. Nie znaczy to, że odwrócona osmoza jest tandetą, jednak różnicę klas w wykonaniu widać nagim okiem. Interesująca jak na filtr europejski jest również cena filtrów do wody Cintropur, gdyż najprostsza wersja to koszt poniżej trzystu PLN. Tak więc jeżeli interesują Cię mechaniczne filtry do wody do mieszkania to stanowczo warto przemyśleć zakup produktów Cintropur.

Posted in

Michał Piotrowicz

Od kiedy dostałem pierwszy komputer wiedziałem, że to będzie moja pasja. Jestem po studiach w Anglii, obecnie pracuję w jednej z bardziej renomowanych korporacji, a artykuły piszę hobbystycznie. Moją słabością, do której mogę się przyznać bez żadnych wyrzutów, są zabytkowe samochody. W wolnych chwilach pomagam bratu w ich renowacji. Kto by nie chciał poczuć wiatru we włosach, jadąc oryginalnym Caddilaciem?