Każdy marzy o tym, aby jego gospodarstwo domowe było jak najbardziej wygodne i dopasowane do potrzeb domowników. Stąd coraz większe zainteresowanie inteligentnymi rozwiązaniami. Zmiękczacze wody również mogą odpowiadać tym potrzebom! Najlepszym dowodem jest zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline!

Niedawno miała miejsce premiera nowoczesnej serii kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline. To dzieło polskiej marki Ecoperla oraz międzynarodowego giganta Pentair. To nie tylko funkcjonalna obudowa, głowica sterująca z elektrozaworami i monosferyczna żywica jonowymienna, ale znacznie więcej dodatków, zwiększających komfort eksploatacji. W serii Ecoperla Slimline znajdziemy trzy modele do wyboru. Najmniejszy, Ecoperla Slimline 14, bardzo dobrze sprawdzi się do instalacji na niewielkich powierzchniach, nawet pod blatem. Można go założyć nawet w mieszkaniu, jeśli tylko pozwalają na to warunki. Środkowy model to Ecoperla Slimline 17, zaś największy jest dla około 4-5 osób i posiada 24 litry złoża zmiękczającego – Ecoperla Slimline 24.

Najważniejsze udogodnienia w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline

Oglądając już z zewnątrz zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline widać, że są to urządzenia bardzo przemyślane. Kabinet wydaje się bardzo funkcjonalny. Nawet panel sterujący z podświetlanym ekranem można odchylić pod wybranym kątem. Dostęp do zbiornika z solą jest łatwy. Zastosowano suchy zbiornik solanki, który zapobiega tworzeniu się mostów solnych oraz dźwiękowy alarm poziomu soli. Pracą zmiękczacza wody zarządza wysokiej klasy głowica sterująca, działająca w oparciu o elektrozawory. O niskie koszty eksploatacji dba: Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne, a także przepływ przeciwprądowy.

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

Ogromnym udogodnieniem jest moduł WiFi w zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline. Dzięki dedykowanej aplikacji na telefon i tablet możemy w każdej chwili sprawdzić czy urządzenie pracuje prawidłowo. Mamy dostęp do wykresów związanych ze zużyciem i przepływem wody. Możemy włączyć przypomnienia o potrzebie dosypania soli tabletkowanej oraz umówienia serwisu. Mamy możliwość włączenia trybu wakacyjnego. To oszczędza czas i zwiększa komfort obsługi zmiękczacza wody! Wspaniałe, nowoczesne rozwiązanie!