W gąszczu tak dużego wyboru zmiękczaczy wody bardzo łatwo się pogubić. Dziś przychodzimy z pomocą i prezentujemy serię kompaktowych zmiękczaczy wody z trwałymi komponentami w rozsądnej cenie! Poznajcie serię kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab.

Ecoperla Softcab to jedna z najnowszych linii zmiękczaczy wody zaproponowanych przez polską markę Ecoperla. Jej produkty są już dobrze znane w Polsce i doceniane przez wielu użytkowników. Tym razem marka Ecoperla zaproponowała trzy zmiękczacze wody tak, aby każdy miał szansę dobrać model do zużycia wody w swoim gospodarstwie domowym.

Łączą je doskonałe komponenty

Wszystkie trzy zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab łączą wysokie jakościowo komponenty. Kompaktowa obudowa była tworzona specjalnie pod głowicę sterującą, aby wszystko idealnie do siebie pasowało. Współpraca z amerykańskim producentem Clack okazała się bardzo owocna. Wewnątrz znajdziemy doskonałą monosferyczną żywicę jonowymienną najwyższej jakości. Wśród zalet Ecoperla Softcab można wymienić także:

  • Ecoperla Perfect System
  • Mieszacz zintegrowany z głowicą sterującą
  • Funkcjonalna obudowa
  • Menu w języku polskim
  • Zabezpieczenia antyprzelewowe

O tym, dlaczego warto pozbyć się twardej wody przeczytasz w artykule Dlaczego twardość wody to poważny problem?

Ecoperla Softcab – dla każdego coś miłego

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w serii Ecoperla Softcab znajdują się trzy zmiękczacze wody do wyboru. Pierwszy z nich, Ecoperla Softcab 12, jest dedykowany przede wszystkim mieszkaniom w bloku oraz małym rodzinom. Poradzi sobie przy zapotrzebowaniu na wodę 2 osób. Środkowy model, Ecoperla Softcab 25, to doskonałe rozwiązanie do domów z przeciętnym zużyciem wody. Ecoperla Softcab 35 to największy ze zmiękczaczy wody. Mimo to nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a przy tym działa skutecznie nawet przy dużym zużyciu wody.